Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat ve Asansörlü Taşımacılık

İstanbul’un en nezih semtlerinden birisi olan Tuzla, nakliyat anlamında da birçok talep almaktadır. Tuzla nakliyat çalışmaları ile adından sık sık söz ettiren Huzur Nakliyat, yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinden beğeni kazanmaktadır. İstanbul Tuzla’nın tüm mahallelerinden Türkiye’ye taşımacılık yapan firma, uygun fiyatlarıyla da göz doldurmaktadır.

Huzur Nakliyat müşterilerine; asansörlü taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, şehir içi taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve sigortalı taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. 1992 yılından beri İstanbul’un her noktasına taşımacılık çalışmaları yapan Huzur Nakliyat, özellikle asansörlü taşımacılık hizmetinde sektörde önemli bir noktada bulunmaktadır.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK NASIL YAPILIR?

Huzur Nakliyat asansörlü nakliyat hizmetlerinden önce bir ekspertizle raporlama gerçekleştirmektedir. Bu rapor sonucunda eşyaların miktarına ve taşınılacak noktaya göre uygun araç, ekip sayısı ve fiyat belirlenmektedir.

Bu plana uyulduğu takdirde asansörlü taşımacılık hizmeti hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Öncelikle eşyalar arasında demonte edilecek olanlar varsa usta marangozlar sayesinde sökülür. Daha sonra bütün ürünler Avrupa’dan ithal edilen kaliteli malzemelerle ambalajlanır. Eşyalar bu işlemden sonra asansör yardımı ile binadan çıkarılarak araçlara yüklenir.

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIĞIN AVANTAJLARI NELERDİR?

İstanbul Tuzla nakliyat konusunda kaliteli bir hizmet sağlayan Huzur Nakliyat, asansörlü taşımacılığın bütün avantajlarını müşterilerine sunmaktadır. Kaliteli çalışmaları ile adından sık sık söz ettiren firma uygun fiyat ve ödeme koşulları ile de bütçeleri zorlamamaktadır.

Peki Huzur Nakliyat’ın asansörlü taşımacılık hizmeti müşterilere nasıl bir avantaj sağlamaktadır?

-Asansörlü taşımacılık, yüksek ve dar binalarda yapılacak olan nakliyat işlemlerinin hızlı ve güvenilir bir biçimde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Dar girişli binalarda üst katlara eşya taşımak büyük bir risk getirmektedir. Bu nedenle bu tip yerlere taşınmayı düşünenlere mutlaka asansörlü taşımacılık hizmeti önerilir.

-Asansörlü taşımacılık hızlı olması nedeniyle de tercih edilmektedir.

-Geleneksel taşımacılık işlemlerinde iş gücü oldukça fazla kullanılmaktadır. Bu nedenle fiyatlar da buna bağlı olarak artar. Asansörlü taşımacılıkta ise işin zor kısmını asansör hallettiği için daha az bir meblağla nakliyat gerçekleştirilmektedir.