Huzur Evden eve nakliyat

Günümüzde yeni yapılan binaların da artması ile birlikte, insanlar daha güzel yerlere yerleşmek gibi bir düşünce içerisine girmektedir. Bunun sonucu olarak da evden eve nakliyat hizmetine olan talep artmaktadır.

Tüm nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir çalışma ortaya koyan Huzur Nakliyat da yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinde adından sıklıkla söz ettirmektedir. Evden eve nakliyat konusunda başarılı çalışmalara imza atan firma hem şehir içine hem de tüm Türkiye’ye kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

gebze evden eve taşımacılıkİstanbul Evden eve nakliyat konusunda asansörlü taşımacılık, şehir içi ve şehir dışı taşımacılık, ambalajlama ve paketleme gibi hizmetler sunan Huzur Nakliyat aynı zamanda tüm işlemlerini sigortalaması nedeniyle dikkat çekmektedir. Olası aksilik durumlarında müşterisinin tüm eşyalarını sigortalayarak onun mağdur olmasını engelleyen firma, bu yönüyle sektörde önemli bir konumda bulunmaktadır.

YILLARDIR SİZİN YANINIZDA

Sektördeki 25 yıllık geçmişinden elde ettiği tüm deneyim ve tecrübeleri evden eve nakliyat hizmetine de aktaran firma, profesyonel hizmet, ekonomik nakliyat ve müşteri memnuniyeti ilkelerine dayanarak çalışmalarını başarıyla sonuçlandırmaktadır.

Öncelikli olarak ücretsiz ekspertiz hizmetini müşteriye sunan firma, bu çalışmanın sonucunda ortaya konan rapora göre planlama yapmakta ve bu sayede işlemlerini de hızlı ve kusursuz bir biçimde gerçekleştirmektedir.

EVDEN EVE NAKLİYAT AŞAMALARI

-Huzur Nakliyat öncelikli olarak alanında eğitimli marangoz ve taşıyıcı elemanlarıyla ilk işlemleri halletmektedir. Evde mobilya, dolap gibi demonte edilmesi gereken tüm eşyaları marangoz eşliğinde sorunsuzca söken firma daha sonra her eşya türüne uygun ambalaj kullanarak paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu paketleme işlemi eşyaların zarar görmesine de engel olur.

-Firma daha sonra taşıyıcı elemanları eşliğinde eşyaları çelik kasa araçlara yükler. Bu işlem sırasında eşyalar da hassas olma durumuna göre sıralanmaktadır. Öte yandan tüm eşyalar paketleme sırasında numaralandırıldığı için ulaştırılan konumda da karışıklığa sebep olmamaktadır.

-Daha sonra eşyalar araçlarla yola çıkar ve taşınılan konuma getirilir. Burada sökülen tüm eşyalar yine usta marangozlar tarafından montaj edilerek bırakılır.

Hızlı ve güvenilir bir biçimde sonuçlandırılan bu işlemler sayesinde müşteri, nakliyat işlemlerinden oldukça memnun kalmaktadır. Eğer sizler de taşınmayı planlıyorsanız, Huzur Nakliyat’ın referanslarına mutlaka göz atmalısınız.