Kavacık Evden Eve Nakliyat

Kavacık evden eve nakliyat, yirmi yılı aşkın süredir taşımacılık hizmeti vermiş olduğumuz Kavacık’ta aynı zamanda depolama hizmeti sağlamaktayız. Kavacık’ta şehir içi evden eve taşımacılığın yanında Türkiye’nin her yerine ev ve ofis taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Kurulduğu günden bugüne taşımacılık faaliyetlerini %100 müşteri memnuniyeti odaklı sürdüren şirketimiz, güncel taşımacılık teknolojilerini yakından takip ederek asansörlü taşımacılık ve profesyonel paketleme yapmaktadır. Taşımacılık önceli yapılacak olan profesyonel paketleme, eşyalarınızın hasarsız bir şekilde yeni adresinize taşınmasına yardımcı olacaktır.

Çalışan ev hanımlarına özel toplamalı evden eve taşımacılık hizmetimiz bulunmaktadır. Günün tüm iş yorgunluğu ile evine gelen hanımların evini toparlamasını beklemek yanlış olur. İşte biz bu yüzden talep edilmesi halinde evde yer alan eşyaların tamamını tarafımızdan paketlenerek taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir.

Paketleme işlemlerinde ambalajlama malzemesinin kaliteli taşımacılığın sorunsuz bir şekilde gerçekleşebilmesi için son derece önemlidir. Bizler, ambalajlama malzemesi alırken hem sağlıklı hem dayanıklı olan Avrupa standartlarına uygun ambalajlama malzemesini tercih etmekteyiz.