Kaynarca Evden Eve Nakliyat

Kaynarca evden eve nakliyat ve taşımacılık hizmetleri sigortalı ve garantili olarak gerçekleştirilmektedir. Sunmuş olduğumuz taşımacılık işlemlerinde taşımacılık hizmeti, müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilir. Yüksek katlarda yapılacak olan taşımacılıklarda uygun olması halinde dış cephe asansörü ile taşımacılık yapılmaktadır.

Kaynarca’da yapılacak ol ev, veya ofis taşımacılıkları için talep etmeniz halinde eksperimiz taşımacılığı yapılacak olan eşyaları inceleyerek taşımacılığın ne şekilde yapılacağı ve hangi fiyata yapılacağı konusunda sizleri bilgilendirmektedir.

Profesyonel ve Sigortalı Taşımacılık

Araç filomuzda yer alan tüm kamyonlarımız evden eve nakliyat için özel tasarlanmış sac kasalara sahip olup bu kamyonlarda yer alan eşyaların dış hava şartlarından etkilenmesi imkansızdır. Kamyonlarımızın tamamı sigortalı olmakla beraber evrakları ve belgeleri tamdır.

Şirket bünyemizde çalışan şoförlerimizin tamamı en az 5 yıllık yol deneyimine sahiptir. Taşımacılık işlemlerinde faaliyet gösteren çalışanlarımız şirketimiz sigortalı çalışanıdır ve iş sağlığı ve güvenliği konusunda gerekli eğitimleri almıştır. Bizler için koşulsuz müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Bizden hizmet alan müşterilerin bizleri daha sonra dostlarına tavsiye etmesi ve övgü ile adımızdan söz etmesi bizler için çok önemlidir.

Taşımacılık işlemlerinde yüksek modelli araçlar ve alanında uzman çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Yüksek modelli araçların arızalanma olasılığı çok daha düşük olup çalışanların işinde uzman olması, eşyalarınızın sorunsuz bir şekilde taşınacağı anlamına gelmektedir. Anadolu sigorta ile yapmış olduğumuz yıllık sigorta anlaşması sayesinde eşyalarınızın tamamı teminat kapsamındadır. Yükleme, boşaltma ve aracın hareketi esnasında eşyalarınızın zarar görmesi halinde zararınız ivedi bir şekilde karşılanmaktadır.

İhtiyacınız olan her türlü taşımacılık için bizlerden fiyat teklifi almayı ihmal etmeyiz. Ücretsiz ekspertiz ve bilgi talepleriniz için iletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.