Ofis Büro İşyeri Taşımacılığı

Türkiye’de yeni çalışma sahalarının yaratılması ile birlikte insanlar her geçen gün yeni bir iş koluna tutunmakta ve ofis açmaktadır. Girişimin arttığı şu günlerde ofis büro taşımacılığı da ön plana çıkmıştır. Ofis ve büro nakliyatı konusunda başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye kaliteli bir hizmet sunan Huzur Nakliyat, planlı ve programlı çalışmalarıyla da göz doldurmaktadır.

Bir iş yerinin tüm belgelerini ve önemli olan eşyalarını barındıran ofis ve büroları taşırken büyük bir dikkat gerekmektedir. İşlerini planlı ve programlı bir biçimde yürüten Huzur Nakliyat da herhangi bir aksilik durumuna sebebiyet vermeden nakliyat işlemlerini hızlı ve güvenilir biçimde sonlandırmaktadır.

Ücretsiz eksper hizmeti sonucunda hazırlanan taşınma raporuyla beraber başlatılan nakliyat işlemleri, hızlı bir biçimde bitirilmekte ve müşteri memnun kalmaktadır. Uygun fiyat ve ödeme koşullarının yanı sıra müşterisine sigortalama hizmeti de sunan Huzur Nakliyat, kurulduğu günden bu zamana daha her geçen gün çok müşteri kazanmaktadır.

OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI NASIL YÜRÜTÜLMEKTEDİR?

Huzur Nakliyat, ofis ve büro taşımacılığı sırasında kaliteli ekipman, geniş araç filosu ve usta çalışan kadrosu kullanmaktadır. İşlemlerini büyük bir titizlikle yürüten firma, başarısıyla adından sık sık söz ettirmektedir.

Peki ofis ve büro taşımacılığı nasıl yürütülmektedir, bu hizmetin adımları nelerdir?

  • Ofis taşımacılığında öncelikle eksper analizi gerçekleştirilir. Çıkarılan rapora göre bir taşınma planı oluşturulur ve bu plana sadık kalması halinde nakliyat hızlı ve güvenilir bir biçimde sonlandırılmaktadır.
  • Daha sonra dolap ve masa gibi eşyalar usta marangozlar eşliğinde demonte edilir. Bu eşyalarla beraber diğer eşyalar da paketlenerek araçlara taşınır. Paketlenme sırasında eşyaların türü dikkate alınır ve buna göre malzeme kullanılır. Bunun yanı sıra özellikle belge ve dosyalar kolilere konulurken numaralandırılır ve herhangi bir karışıklık çıkmasının da önüne geçilir.
  • Eşyalar daha sonra ulaştırılmak istenen alana taşınır ve yine burada marangozlar tarafından montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilir.

HIZLI VE GÜVENİLİR NAKLİYAT

Sizler de ofis büro nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız, Huzur Nakliyat ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Uygun fiyat ve ödeme koşulları sunan firmanın tüm hizmetlerinden memnun kalacaksınız.