Şehiriçi ve Şehirlerarası Parça Eşya Taşımacılığı

Sadece belirli birkaç eşyanın nakliyesi üzerine kurulu olan parça eşya taşımacılığı hizmeti henüz bir sektör oluşturmadığı için bu işe de nakliyat firmaları bakmaktadır. Huzur Nakliyat bu konuda verdiği profesyonel destek sayesinde adından söz ettirmekte, müşterilerini de memnun etmektedir.

Bazı durumlarda sadece birkaç eşyamızı belirli bir konuma aktarmak isteriz. Böyle durumlarda da geleneksel nakliyat sistemlerinden ya da kargo şirketlerinden yardım almaya kalkarsak, maddi anlamda ciddi bir yükün altına gireriz. Bu duruma bir son vermek isteyen Huzur Nakliyat da müşterilerinin problemini fark ederek, kaliteli bir çözüm önerisi sunmaktadır.

Kurulduğu günden beri müşterilerinin tüm isteklerini yerine getiren Huzur Nakliyat, parça eşya taşımacılığı hizmeti de sağlayarak sektördeki önemli bir boşluğu kapatmaktadır. Başta Pendik, Tuzla, Kartal ve Gebze olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren firma, ev ya da ofis eşyasına nazaran daha az olan parça eşyalarınızı da güvenilir bir biçimde istenilen noktaya aktarmaktadır.

HIZLI VE GÜVENİLİR NAKLİYAT HİZMETİ

Huzur Nakliyat, parça eşya taşımacılığında da geleneksel taşımacılığın adımlarını uygulamaktadır. Öncelikle bir ekspertiz tarafından incelenen eşyalar türüne ve kapladığı yere göre analiz edilmekte, fiyatlandırma yapılmaktadır. Daha sonra eşyaların hepsi uygun malzemeler kullanılarak paketlenmekte ve araca taşınmaktadır. Gerekirse mobilyaların demontajı ve montajı da usta marangozlar tarafından yapılmakta, eşyanın herhangi bir zarar görmesinin de önüne geçilebilmektedir.

Bireysel ve kurumsal parça eşya taşıma hizmeti veren firma, yazlık eşyalar, koltuk, masa, kanepe, elektronik eşya gibi eşyalarınızı büyük bir özenle taşımaktadır. Koordinasyonlu bir şekilde yürütülen çalışmalar sayesinde eşyalarınızın başına bir aksilik gelmesi engellenmektedir.

UYGUN FİYATLAR HUZUR NAKLİYAT’TA

Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşterisinin cebini zorlamayan Huzur Nakliyat, parça eşya taşımacılığı konusunda ürettiği çözüm önerileri ile müşterisinin beğenisini kazanmaktadır. Eşyaları kaliteli malzemelerle ambalajlayarak ulaştırılması gereken noktaya sıfır hata politikası izleyerek götüren firma, yüzde yüz müşteri memnuniyet ilkesine dayalı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Taşınacak parça eşyalarınız varsa kargo ya da geleneksel nakliyat yöntemleri kullanan firmaları değil de parça eşya taşımacılığı gerçekleştiren Huzur Evden Eve Nakliyat gibi firmaları tercih etmeniz bütçenizi zorlamayacaktır.