Şehir içi evden eve nakliyat

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine hizmet sağlayan Huzur Nakliyat, kurulduğu günden bu zamana kadar olan dilimde edindiği tüm tecrübe ve bilgileri çalışmalarına yansıtmaktadır. Özellikle şehir içi nakliyat hizmeti ile beğeni kazanan firma, başta Pendik Tuzla Gebze ve Körfez olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet götürmektedir.

Şehir içi nakliyat hizmetinde; geleneksel taşımacılık, evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşımacılığı gibi birçok konuda hizmet sağlayan Huzur Nakliyat, ayrıca sigortalama işlemleri de yapmaktadır. Bu yönüyle de müşterisinin beğeni ve güvenini kazanan firma, adından sık sık söz ettirmektedir.

SİGORTALI NAKLİYAT HİZMETİ

Huzur Nakliyat, şehir içi tüm hizmetlerinde sigortalama desteği de vermektedir. Bu şekilde müşterilerinin tüm endişelerini gideren firma gün geçtikçe daha çok güven kazanmaktadır. Sigortalı, ambalajlı ve marangoz destekli şehir içi nakliyat çalışmalarını kurulduğu ilk günden beri yürüten firma, müşterisini memnun etmekte özellikle de Ankara’da adından sık sık söz ettirmektedir.

NAKLİYAT AŞAMALARI NELERDİR?

Huzur Nakliyat’ın şehir içi taşımacılık hizmeti aşamalarını şu şekilde listelemek mümkün olacaktır:

  • Öncelikle bir eksper ile eşyalar incelenir ve taşınma planı ortaya konulur. Bunun yanı sıra müşteri hem fiyatlandırma hem de program ile alakalı bilgilendirilir, sigortalama işlemleri de eksperin analizi sonrası gerçekleştirilir.
  • Daha sonra eşyalar eğer demonte edilecekse usta marangozlar tarafından demonte edilerek paketlenmeye hazır hale getirilir. Her ürün kendi türüne göre malzemeler kullanılarak paketlenir ve araçlara taşınır. Örneğin kıyafetler kırışmaması için askılı dolaplarla taşınırken, elektronik eşyalar da köpüklü koliler eşliğinde taşınmaktadır.
  • Daha sonra eşyaların taşınacağı alana araçlar gelir ve burada eşyalar araçtan indirilerek eve ya da ofise getirilir. Demonte edilen eşyaların montajı yapılır.

Eğer sizler de şehir içi nakliyat hizmetinden yararlanmayı düşünüyorsanız Huzur Evden Eve Nakliyat’ın tüm referanslarına göz atmalısınız. Uygun fiyat ve ödeme koşulları ile göz dolduran firma ayrıca güvenilir nakliyat hizmeti sunmasıyla da beğeni kazanmaktadır.