Sigortalı Evden Eve Taşımacılık

Kurumsal nakliyat hizmetlerinde en dikkat edilmesi gereken unsurlardan birisi olan sigortalama işlemleri, Huzur Nakliyat tarafından tüm müşterilerine sunulmaktadır.

Evden eve nakliyat, asansörlü nakliyat, parça eşya taşıma, eşya depolama, piyano taşıma, arşiv taşımacılığı, şehir içi taşımacılık gibi tüm nakliye hizmetlerinde yapılan sigortalama ile müşterilerin mağdur olmasının da önüne geçilmektedir. Olası herhangi bir aksilik durumunda eşyaların zarar görme ihtimaline karşı müşterilerin tüm haklarını koruyan Huzur Nakliyat, bu hizmeti sayesinde sık sık tercih edilmektedir.

Huzur Nakliyat, taşıma işlemleri öncesinde yaptığı sigorta poliçeleri ile müşterilerin eşyalarındaki hasar tespit ve takiplerinin yapılmasını, eşyalarda oluşan hasarlara karşı ödeme yapılması gibi imkanları sağlamaktadır.

SİGORTA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Huzur Nakliyat verdiği her hizmete göre farklı bir sigorta çeşidini müşterilerine sunmaktadır. Bu sigorta hizmetleri ise şu şekilde listelenebilir:

Taşıyıcı sorumluluk sigortası: Bu sigorta hizmetiyle, eşyaların taşıma sırasında başına gelebilecek her türlü aksiliğe karşı müşterinin mağdur olması önlenmektedir. Aktarma faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek sel, deprem, terör gibi olumsuz durumlara karşı da tüm eşyalar sigortalanmaktadır.

Eşya depolama hizmeti sigortası: Eşyalarını depolamak isteyen vatandaşlara sunulan eşya depolama hizmeti öncesinde de Huzur Nakliyat tarafından sigortalama hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ile muhafaza edilen eşyaların başına gelebilecek aksilik durumlarında ortaya çıkan tüm hasar maddi açıdan müşteriye geri ödenmektedir.

Emtia Sigortası: Huzur Nakliyat tarafından verilen bu sigorta hizmetinde, taşıma için kullanılan aracın kaza yapması, devrilmesi, eşyaların kırılması, çalınması ya da yanması gibi durumlarda maddi ödeme yapılmaktadır.

GÜVENİLİR VE HIZLI NAKLİYAT

Hem şehir içi hem de şehir dışı tüm nakliyat çalışmalarında verdiği sigortalama hizmeti ile adından sık sık söz ettiren Huzur nakliyat, başta İstanbul Anadolu yakası olmak üzere tüm Türkiye’de müşteriler tarafından beğeni toplamaktadır. Sorunsuz, hızlı ve güvenilir bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız Huzur Nakliyat’ın referanslarını inceleyebilir, uygun fiyatlarla taşımacılık çalışmalarından yararlanabilirsiniz.