Tuzla Evden Eve Nakliyat

Huzur Nakliyat Tuzla’daki nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek için ideal bir adrestir. Büyük bir özen ve titizlikle hazırlanan eşyalarınız, güvenilir araçlara yüklenerek yeni adreslerine kadar ulaştırılır. Yeni dairelerin içine kadar yerleştirilerek, montaj işlemleri yapılmaya başlanır.

Kaliteli Nakliye Hizmetleri:

Bir plana bağlı olarak eşya taşımacılığı hizmetinden yararlanmanız mümkün olacaktır. Eksper kadroya sahip olan Huzur Nakliyat, taşıma öncesinde eşyalarınızı incelemek üzere sizleri ziyarete gelir. Burada müşteriye taşıma işlemleri ve ücretlerle ilgili bilgi verilir. Eşyalar için gerekli olan sigorta işlemleri de bu analiz sonrası gerçekleşmiş olacaktır. Tuzla nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızın demonte olup olmama durumuna bakılır. Eğer bu işleme ihtiyaç duyuluyorsa, bunun için usta marangozlar çalışmalara başlayacaktır. Bu eşyaların demonte işlemi bittikten sonra, türlerine göre paketlenmesine geçilir. Bu işlemin amacı eşyaların zararsız bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Bu yüzden ince bir şekilde yapılan paketleme işlemi, eşyanın sarsılmasını ve hasar görmesini engelleyecek türden yapılır. Elektronik eşyalar gibi eşyalarında köpüklü olan malzemelerle taşınması söz konusu olacaktır. Bu tarz korumalar yapan firmamız, eşyaların hasar almaması için her şeyi düşünmüş durumdadır.

Eşyalar paketlendikten sonra özel araçlara yüklenerek, bu şekilde taşınmaya başlanacaktır. Bu aracın içinde her eşyaya farklı bir numaranın verilmesi söz konusu olacaktır. Bu şekilde eşyaların karışması veya kaybolması mümkün değildir. Numaralı olan eşyalar tam zamanında sizlere teslim edilirken, aynı özenle yeni adresinize kadar teslim edilir. Yine burada marangozlar tarafından aynı işlem yapılırken, yeni eviniz için mobilyalarınız hazır hale getirilmektedir. Sizlerin hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan, ekonomik şekilde bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Böylelikle büyük masraflar yapmaya gerek bile kalmadan, eşyalarınızı hızlı bir şekilde yeni adreslerinizde görmüş olacaksınız.